Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej - Dowiedz się więcej Rozumiem

Twój Progress


O nas

logo progressfitness
Klub Progress Fitness, to miejsce dla osób, które chcą w miłej atmosferze aktywnie wykorzystać wolny czas. Pomożemy Ci uzyskać sprawność fizyczną, sylwetkę o której marzysz oraz dobre samopoczucie. 

Profesjonalny sprzęt zapewni bezpieczeństwo oraz różnorodność zajęć, dzięki czemu zajęcia nigdy się nie znudzą! Nasi instruktorzy stale podnoszą swoje kwalifikacje oraz uczestniczą w konwencjach i szkoleniach aby wprowadzać do zajęć nowości rynku Fitness i Aqua Fitness. Kierujemy się prostą zasadą: to my jesteśmy dla was a nie wy dla nas. 

Progress Fitness został stworzony z myślą o wszystkich, dlatego proponujemy szeroki wachlarz zajęć dostosowanych do poziomu umiejętności i preferencji ćwiczącego. Jeśli jeszcze nigdy nie byłaś w klubie fitness, to Progress jest doskonałym miejscem na rozpoczęcie fitnessowej przygody! Błyskawicznie nauczymy Cię podstaw oraz nazewnictwa kroków. Jeśli nie przepadasz za zajęciami na sali treningowej, zapraszamy na zajęcia Aqua Fitness! To również doskonała i bezpieczna alternatywa dla osób starszych. Aqua Fitness jest świetnym rozwiązaniem w przypadku jakichkolwiek przeciwskazań do ćwiczeń na sali. Nie potrafisz pływać? Nie ma żadnego problemu, zajęcia Aqua nie wymagają takich umiejętności. 

Odwiedzając nasz klub masz możliwość poznania nowych ludzi, którzy tak jak Ty postawili na aktywny tryb życia.
 
slogan

Honorujemy